راستی برترین گوهر انسانی است

گستره‌ی وسیعی از خدمات ما

صدور گواهینامه

  • اثبات تعهد به کیفیت، محیط زیست و ایمنی

این موسسه به صورت استراتژیکی در جایگاهی قرار گرفته است تا راهکارهایی بر اساس نیازهای منحصر به فرد مشتریان ارایه دهد. ما متعهد هستیم تا برای مشتریان از طریق خدمات جهانی یکپارچه­ و بدون افتراق، ارزش افزوده ایجاد نماییم. در میان نمونه راهکارهای متنوع ما، مشتریان می توانند از نمونه های صنایع کلیدی نظیر هوا فضا، خودروسازی، غذایی، کشاورزی، ریلی، شیمیایی نفت، گاز و پتروشیمی، انرژی، پزشکی، معدن، دریایی و غیره استفاده کنند. ما همچنین می توانیم پیشنهاد گواهینامه­هایی مرکب را که گستره­ی وسیعی از مجموعه استانداردهای شناخته­شده را در بر می­گیرد را پیشنهاد دهیم که برای شما یکپارچگی، بهینگی و اثربخشی را به ارمغان خواهد آورد. با تکیه برتخصص ثابت­شده­ی ما، خدماتی همچون VeriCert®، ممیزی بر اساس نگرش ریسکی و Veriselect® در زمره خدمات گواهینامه­ های موسسه قرار گرفته است.

آموزش :


با توجه به اينكه نيروي انساني سرمايه اصلي يك سازمان محسوب گرديده و بيشترين  نقش را دركيفيت محصولات آن سازمان دارا مي باشد، و از سوي ديگر آموزش نقش مهمي درتعالي و ارتقاي سطح كيفي نيروي انساني دارد، شركت ای جی آر با استفاده از اساتيد مجرب و متخصص، دوره هاي آموزشي مختلفي را به صورت تئوري و عملي در آکادمي ای جی آر برگزار مي نمايد.

 شايان ذکر است که امكان برگزاري كليه دوره هاي آموزشي اين شركت در محل شركت هاي متقاضي وجود دارد. در اين حالت محتواي مطالبي كه ارائه مي شود متناسب با نوع فعاليت و نياز سازمان خواهد بود.

كليه شركت كنندگان در این دوره هاي آموزشي پس از موفقيت در آزمون، گواهينامه معتبر و رسمي دريافت خواهند نمود.

گواهی محصول

 اتحاديه اروپا (EU) به جهت ايجاد يک چرخه آزاد براي کالاها و همچنين جلوگيري از بروز موانع قانوني مربوطه، يک سري قواعد و رهنمود (Directive) منتشر نموده است. هر کدام از اين رهنمودها، يک رويه جهت ارزيابي درجه اطمينان از محصولات صنعتي می باشد  و بیانگر میزان انطباق نيازمندي‌هاي ضروري هرمحصول با قواعد اروپايي مربوطه است. محصولات توليدي هر شرکت بر اساس رهنمودهاي مربوطه مورد ارزيابي وآزمايش قرار می گیرد و در صورت مرتفع نمودن نيازمندي‌هايDirective  و قوانين فني مرتبط، ازنشان CE برخوردار میشوند.

نشان (Conformity or Community European) CE نمايانگر تطابقمربوطه با الگوها و قواعد اتـحاديه اروپـا مي‌باشد.محصولات داراي نشان CE، مجاز به عرضه و تجارت آزاد در تمامي کشورهاي منطقه اقتصادي اروپا (EEA) مي‌باشند، همچنین دارا بودن نشان فوق در صورت عدم صادرات به کشورهاي اروپايي نيز، يک مزيت رقابتي جهت توليدکنندگان محسوب می گردد و بيانگر سطح کيفي بالاي محصولات مي‌باشد.

error: Content is protected !!