راستی برترین گوهر انسانی است

درباره ما

شركت ای جی آر يك مركز مستقل ثبت سيستم و صدور گواهينامه است گواهینامه های صادر شده از طرف ای جی آر قابلیت ردیابی در سایت رسمی موسسه را دارا می باشند. شرکت ای جی آر  با بهره گيري از مميزين متخصص و مجرب تلاش دارد تا با درك عميق نيازهاي مشتريان، افزايش كارايي، اثر بخشي وبهبود مستمر فرايندهاي آنان، در سازمان هاي طرف قرارداد خود ارزش افزوده ايجاد نمايد.

موسسه AGR آماده ارائه خدمات بازرسی کالا و خدمات، صدور گواهینامه، ارزیابی انطباق و خدمات تست و آزمایش برای آن دسته از مشتريان که قصد ورود به بازارهاي جهاني را دارند، می باشد.

ماموریت و چارچوب

 رشد شهرسازی، هجوم سرمایه گذاری در صنایع زیر بنایی، افزایش روز افزون تقاضا در مصرف نفت و گاز و گوناگونی انواع انرژی، جهان را بر آن داشته است تا در جستجوی تغییری شگرف باشد و در پی آن، افزایش تمرکز بر کیفیت، بهداشت، ایمنی، حفظ محیط زیست و مسئولیت اجتماعی را به ارمغان بیاورد.

در این مقوله‌ی تغییر،  به شرکت ها و سازمان ها امکان می دهد ریسک را کاهش و توسعه‌ی مستمر را افزایش دهند. نقش ما این است که از طریق ارائه‌ی راه حل ها و مجموعه‌ی خدمات نوآرانه به شما کمک کنیم تا ریسک های HSEQ را مدیریت نمایید و کارایی خود را بهبود بخشید.

با فراهم کردن تاییدیه‌های انطباق با استانداردهای مرتبط و مقررات و صدور گواهی سیستم ها، خدمات و محصولات به شما کمک می کنیم تا با اطمینان رو به جلو قدم بردارید.

فرآیندها و ارزش­های اساسی ما

  • حفاظت از بی­طرفی

یکی از ارزش­های اساسی و همچنین یکی از عناصر کلیدی در اخلاق حرفه­ای ما، بی­طرفی است.
 حفظ بی­طرفی در مورد راهکارها و خدمات ارایه شده یک الزام است تا:

  • از اعتبار و نام تجاری ما محافظت گردد؛
  • از رضایت مشتری اطمینان حاصل شود؛
  • و نیز مطابق با الزامات و قوانین سازمان تأیید صلاحیت و قانونگذار باشد.

 این اصل فراتر از فعالیت­های صدور گواهینامه­ای نیز می­رود. چنانکه خط مشی موسسه بی­طرفی بی­چون و چرای خود را شناسایی کرده است و در پایش و نگهداری آن از طریق کمیته­های بی­طرفی که در سراسر جهان تشکیل داده است استفاده می­کند.

 

error: Content is protected !!